Китайський трактор це вигода та надійність

  • 14 августа 2014 в 23:55:21
  • Просмотров: 3987
 

Китайські мінітрактори сьогодні задіяні багатьма будівельними компаніями, сільськими та комунальними господарствами. Продати і купити китайський трактор в Україні на даний час не є великою проблемою. Особливо динамічно розвивається виробництво і продаж багатофункціональних моделей міні тракторів китайського виробництва.

В найкращому співвідношенні ціни і якості, купити китайський мінітрактор - це значить віддати перевагу перевіреним і відомим брендам. Китай славиться відомими, легко адаптивними до кліматичних умов марками: «Сінтай», «DongFeng», «Mahindra», «Fengshou», «Shifeng», «Swatt», «Фотон», «Weituo», «MasterYard».

За трансмісійним типом всі китайські міні трактори можна розділити на задньопривідні і повнопривідні моделі. І вибираючи китайський мінітрактор в Україні, слід звернути увагу на повний привід. Адже перебуваючи саме в такому тракторі, можна легко проїхати по бездоріжжю і використовувати його в зимовий період часу. Трактор китайський укомплектований дизельним двигуном. І залежно від призначення, китайські міні трактори мають двигун, потужність якого може досягати до 60 к.с. Для зручності водія деякі моделі оснащені вентиляцією. Кабіна може освітлюватися і опалюватися. Водій може працювати в умовах високих і низьких температур, не завдаючи шкоди своєму здоров'ю. Універсальна задня навіска дає можливість використовувати всіляке навісне обладнання. Якісний трактор китайський, як правило, обладнаний гідропідсилювачем керма.

Незамінними помічниками стають китайські трактори з навішуванням в ті моменти, коли необхідно очистити територію від забруднення, снігу, під час збирання врожаю, або при будівельних розвантажувально -навантажувальних роботах. Досить легко купити китайський трактор в Україні. Виробники піклуються не тільки про те, як продати трактор, а й про те, як така машина зможе довше служити. Відгуки про такий агрегат дають можливість не сумніватися клієнту, і він впевнений: якщо куплю китайський трактор, то ця техніка відслужить свій ресурс сповна. Перевагами такого господарського міні трактора є: компактний розмір; висока маневреність; споживання меншої кількості дизпалива. На китайські трактори ціна – найкращий стимул для придбання такої техніки. А капітальний ремонт може знадобитися тільки через 10 років, навіть якщо використовувати міні трактор у важких умовах і на складних територіях. З кожним роком ставатиме все більше, тих покупців, які схиляються до того, що китайські міні трактори - це вигідно і надійно.

 
Оставить комментарий
Ещё никто не оставил коментарий. Будьте первым!