Якість китайських тракторів

  • 06 августа 2014 в 11:23:16
  • Просмотров: 1615
 

Трактор - спеціальний транспортний засіб, що використовується в якості тягача в різних сферах. Відрізняється малою швидкістю (до 60 км /ч) і великою силою тяги. Здобув широке поширення в останнє сторіччя. Китайські трактори в Україні відрізняються від інших, як і все китайське, низькою ціною. Однак не можна сказати, що вони також виділяються низькою якістю: китайські виробники налагодили якісні заводські лінії важкого машинобудування. Тому, китайська техніка тепер не поступається за якістю Російським, Білоруським і Європейським тракторам.

Ціни на китайські трактори вже давно не дивують своєю доступністю і є одними із найлояльніших для такого виду техніки. Наприклад, серед китайських тракторів сільськогосподарського призначення дуже популярні марки  Dongfeng, Xingtai, Jinma, Chery та інші.

Мінітрактор - відносно нова техніка на ринку, яку поставляють в основному з Китаю. Вигідна така техніка дуже малою витратою палива і малим ущільненням грунту в місцях проходження, порівняно зі звичайними тракторами. Це досягається за рахунок малої ваги мінітрактора. Він чудово підходить для обробки малих ділянок. Такої техніки Китай випускає дуже багато, оскільки вона дуже популярна через появу безлічі дрібних господарств на пострадянському просторі. Наприклад, DongFeng DF-240, Xingtai XT-224 і Xingtai XT-160 дійсно користуються великою популярністю.

Китайські трактори в кредит купляє все більше і більше господарників. І причин тому є багато. Розглянемо деякі з них:

  1. Низька ціна. Адже на китайські трактори ціни дуже лояльні.Низька ціна досягається за рахунок наступних чинників:
    - за рахунок повністю внутрішньої (китайської) сировинної бази. Китай не купує ніякі матеріали для своєї техніки з інших країн, що могло б підвищити ціну;
    - за рахунок низької ціни праці китайських робочих;
    - за рахунок сформованого співвідношення валют і співвідношення рівня цін між Китаєм і Україною.
  2. Гідна якість. Раніше це не було властиво для китайської техніки, однак китайська промисловість розвивається і вже може запропонувати українському ринку якість, яку можна порівняти з європейськими аналогами.

Китайські трактори все більше завойовують український ринок.  Китай - відмінний постачальник сучасної техніки, без якого господарствам довелося б платити вдвічі дорожче за техніку такої ж якості.

 
Оставить комментарий
Ещё никто не оставил коментарий. Будьте первым!